Hakkımızda

MEDYATAB kurumsallığınmarkalaşmanınkalitenin Adresi.


Biz Kimiz

Sunduğumuz yaratıcı çözümlerimizle markanızı Kurumsal, Tanınabilir, Unutulmaz yapmayı seven dijital reklam ajansıyız. Medyatab olarak siz değerli müşterilerimize dijital dünyanın kapılarını açmaktan gurur duyuyoruz.


Misyonumuz

Biliyoruz ki bir çoğunuz halen TAB edilmedi. Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirerek markalarınızı TAB etmeyi hedefliyoruz. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarnı en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır. MEDYATAB Digital Agency %100 Türk sermayeli kuruluştur. Türkiye’ye layık örnek bir firma olma bilincindeyiz.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalarını TAB ederek kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Neler Yapıyoruz ?

WEB / UI TASARIM

Kişiselleştirilmiş tasarım ile fark edilebilirliğinizi artırın. Responsive özellikli tasarımlar ile tüm cihazlardan sürekli erişilebilir olursunuz.

GRAFİK TASARIM

Yeni fikirler ve yeni dizayn ile fark yaratarak sıradanların dışında olmanızı sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi ile hedef kitlenize sektör içerisindeki profesyonelliğinizi anlatma fırsatına sahip olursunuz.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
Bardak Kahve
0
Uykusuz Gece
Yardıma mı ihtiyacınız var?